Telefon Cep Telefonu Adres E-Posta Google Plus Facebook Twitter instagram Youtube Foursquare Linkedin Arama Artı Ev Yukarı Çık Oynat Web Sitesi Sağ Ok
Villa AkayVilla Akay

Düğün Organizasyonu

Artık düğün organizasyonu denilince akıllara ilk gelecek Villa Akay davet organizasyon ile en özel gününüzü en güzel şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Dilerseniz kapalı salonumuzda yaz ve kış ayında 500 kişiye yemekli olarak hizmet verebilir ya da bir yaz düğünü planlıyorsanız kır bahçemizde 1000 kişi kapasitemiz ile hizmet vermeye hazır olarak sizleri misafir etmekten onur duyacağız.

Düğün organizasyonu denilince kendinizi akıllara gelecek her ayrıntının yer aldığı harika bir konseptin içinde buluyor olacaksınız. Hafta içi ya da hafta sonu, gündüz ya da gece düğünleriniz için organizasyonlarınızı başarı ile üstlenmekteyiz. Harika konseptlerimiz ve en önemlisi akıllarda kalacak ve hayranlık oluşturacak mekanımız ile farkımızı ortaya koymayı başarıyor olacağız.

Sizler de yıllardır hayal ettiğiniz düğün organizasyonunuz için en iyisini tercih etmek ve oluşabilecek tüm sorunları daha oluşmadan bertaraf edecek bir firma ile çalışmak isterseniz Villa Akay Davet Organizasyon ile iletişime geöebilirsiniz. Gelin prens ve prenseslere layık bir kır düğünü ya da salon düğünü konsepti oluşturalım ve günü geldiğinde kusursuz olarak misafirlerinize sunalım. Beraber yapacağımız organizasyon çalışmalarımız ile hayallerinizin bile ötesinde bir düğün artık imkansız değil. Sizler için tüm ayrıntıyı düşünüyor ve her şeyin eksiksiz olduğu bir düğün organizasyonuna ev sahipliği yapıyor olacağız. Ayrıntılı bilgi almak ve düğün tarihinizi belirleyerek randevu almak için bir an önce iletişime geçmenizi öneririz.