Telefon Cep Telefonu Adres E-Posta Google Plus Facebook Twitter instagram Youtube Foursquare Linkedin Arama Artı Ev Yukarı Çık Oynat Web Sitesi Sağ Ok
Villa AkayVilla Akay

İş & Sunum Toplantısı

İş alanında kendinizi daha da geliştirmek, yeniliklerinizi geniş kesime ulaştırmak ya da başarınızı kutlamak için bir organizasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi Villa Akay organizasyon ile yapmaya ne dersiniz? 25 yıllık bir kalite ve prensiple sizlere vereceğimiz hizmetten memnun kalacak ve doğru adresi seçtiğinize emin olabileceksiniz.

Bursa Mudanya’da yer alan firmamız İş & Sunum Toplantısı için en kapsamlı hizmetleri vermeye hazır. Dilerseniz aşık alanda 1000kişi kapalı alanda ise 500 kişiye yemekli bir organizasyon bile düzenlenmesini isteyebilirsiniz. Bu kadar şık bir mekanda bu kadar kişi sayısına hizmet vermek zor gibi dursa da, Villa Akay için bu gurur olacaktır. Her işimizde olduğu gibi emeğimiz ve kalitemizi ortaya koyacak ve firmalarınızı en doğru şekilde sunmanıza yardımcı olacağız.

Sizler de İş & Sunum Toplantısı için tarihinizi kararlaştırmaya hazırsanız hemen bizimle görüşerek yerinizi ayırtınız. Dilerseniz açık mekan ya da kapalı mekanda organizasyonsuzu gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz tüm ek hizmetleriniz sunulmak üzere planlanıyor. Özellikle markanızı daha da sağlamlaştırmak ve kalitenizi ortaya koymak için, yapacağınız bu organizasyonlarda mekanın kalitesinin de ne kadar önemli olduğunu az çok biliyor olmalısınız. İşte bu önemi biliyor ve sizlere bu sebeple en iyiyi vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Artık İş & Sunum Toplantılarının adresi olarak sizlere her daim hizmet vermek için bekliyoruz.