Telefon Cep Telefonu Adres E-Posta Google Plus Facebook Twitter instagram Youtube Foursquare Linkedin Arama Artı Ev Yukarı Çık Oynat Web Sitesi Sağ Ok
Villa AkayVilla Akay

Sünnet Organizasyonu

Anne ve babaların en gururlu oldukları kutlamalardan biri de sünnet organizasyonlarıdır. Hem çocuklar için güzel bir eğlence ve anı hem de sizin misafirlerinizi ağırlayacağınız hoş bir kutlama olacaktır. Elbette bir sünnet organizasyonda olması gereken her detayı sizler için üstlenecek ve harika bir organizasyon için tüm detayları ele alıyor olacağız.

Size kalan ise bu harika geceye misafirlerinizi davet etmek ve benzersiz bir gece yaşamak olacaktır. Sünnet organizasyonu için yemekli ya da ikramlı seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Açık ya da kapalı mekan olarak planlamanızı yapabilir ve 1500 kişiye kadar oldukça geniş misafir kitlenizi geceye davet edebileceksiniz. Dilerseniz yemekli ya da istediğiniz ikramlar ile geceniz harika bir şölene dönüşüyor olacak. Gelen konuklarınız mutlu, siz ve çocuklarınız gururlu bir şekilde geceyi sonlandırıyor olacaksınız.

Sizler de uzun zamandır sünnet organizasyona odaklanıyorsanız ve bu gecenin güzel geçmesi için en ince ayrıntısına kadar dikkatli oluyorsanız o halde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Başta çocuklarınızın mutluluğu ve sonrasında ise siz ve misafirleriniz için harika bir organizasyon gerçekleştiriliyor olacak. Özellikle kır bahçesine yakışacak bu özel geceniz için şimdiden yerinizi ayırtmanızı öneririz. En yoğun olan yaz ayları için organizasyonunuzu kır bahçesinde yapmak ayrı bir keyif ve ihtişam yaratacaktır. Detayları öğrenmek ve sünnet organizasyonunuzu planlamak için acele edin deriz.