Telefon Cep Telefonu Adres E-Posta Google Plus Facebook Twitter instagram Youtube Foursquare Linkedin Arama Artı Ev Yukarı Çık Oynat Web Sitesi Sağ Ok
Villa AkayVilla Akay

Kına Organizasyonu

Kına geceleri genç kızlarımız için en özel gecelerden biridir. Düğüne bir kala yapılan bu eğlence, genç kızın artık baba evinden çıkışını simgeliyor olacak. Sizlerde isterseniz karma ya da sadece kadınlara yönelik yapacağınız kına geceleriniz için Villa Akay organizasyonu tercih edebilirsiniz. Eksiksiz ve harika bir kına gecesi yaşayacak ve gelecek olan tüm konuklarınızın memnun olarak ayrılmasını sağlıyor olacaksınız.

Kına gecenizde yapılacak ikramlar, yapılacak eğlenceler ve süslemelerin hepsini firmamız ile detaylı olarak görüşebilirsiniz. Yaz ayıda dilerseniz kır bahçemizde ya da kapalı salonumuzda misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Misafirlerinize 5 yıldızlı bir organizasyon sunmak isterseniz yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmek olacak.

Sizlerde kına organizasyonu için aklınızda olan detayları bizlere ileterek hayal dünyanızı anlatabilirsiniz. Tüm detaylar bir araya gelecek ve benzersiz bir kına gecesi organizasyonu harika bir lokasyonda yaşanıyor olacak. Misafirlerinizin huzur ve mutluluğu bizim için çok önemlidir. Bu sebeple ilk andan son ana kadar her şey kontrolümüz altında olacak ve gün sonunda sizleri memnun olarak uğurluyor olacağız. Aklınıza takılan her şey için iletişime geöebilirsiniz. Artık kına organizasyonu denilince en güzel mekanda, en benzersiz hizmeti almak için tek adres olan Villa Akay organizasyonu tercih edebilirsiniz.