Telefon Cep Telefonu Adres E-Posta Google Plus Facebook Twitter instagram Youtube Foursquare Linkedin Arama Artı Ev Yukarı Çık Oynat Web Sitesi Sağ Ok
Villa AkayVilla Akay

Nişan Organizasyonu

Tüm sevdiklerinizi bir araya toplayacağınız nişan organizasyonlarınız için artık Villa Akay organizasyon ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaz kış harika bir organizasyon için gerekli olan tüm önlemleri alıyor ve sizlere hayal ötesi bir eğlence sunuyoruz.

Nişan organizasyonlarınız için dilerseniz kır bahçemizde ya da kapalı salonumuzda 1500 kişiye kadar yemekli bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bu özel gününde yanınızda olmasını istediğiniz tüm misafirleriniz en iyi şekilde ağırlanacak ve aklınızda olan her detay incelikle işleniyor olacaktır. Sizler de nişan tarihinizi programlamaya başladıysanız bir an önce firmamız ile görüşerek randevunuzu alabilirsiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz gün içinde nişan organizasyon talebinizi büyük bir keyif ile alacak ve eksiksiz bir şekilde bu özel güne hazırlanıyor olacağız.

Nişan organizasyonlarınızda her zaman sizlerden gelen istekler doğrultusunda benzersiz ve harika konseptlerimiz ile hizmet vermeye gayret etmekte ve 25 yıllık tecrübenizi organizasyon alanında hissettirmekteyiz. Artık Bursa Mudanya’da yapacağınız nişan organizasyonlarınız için adresiniz belli olacak. Nişan sonrası düğün organizasyonlarınız için de mutlaka bizi tercih edeceğinizi düşünüyor ve her zaman sizlere gurur ile hizmet vereceğimizi aktarmak istiyoruz. Bursa’da organizasyon denilince akıllara gelecek olan Villa Akay kır bahçemiz ile arzu ettiğiniz tüm hizmetler, görsel şölenler ve eğlenceler eksiksiz ve tam anlamı ile sizlere sunuluyor olacak.